serwisy tematyczne
Katalog rozwiązań
Newsletter
artykuly-3
obrazek

Z raportu opublikowanego przez Komisję Europejską wynika, że szybki Internet w Europie staje się coraz popularniejszy.

więcej

obrazek

Zgodnie z planami Platformy Obywatelskiej prezydenta oraz posłów i senatorów będzie można wybierać przez Internet. Wybory miałyby mieć charakter dwudniowy i najwcześniej wystartowałyby w 2011 roku.

więcej

06.11.2008

Barack Obama został nowym prezydentem Stanów Zjednoczonych. Czy tajemnica jego sukcesu w wyborach prezydenckich tkwi w wykorzystaniu Internetu?

więcej

Czy nam się to podoba, czy nie,,,,,,,,,,,,, Internet wkracza do kolejnych sfer naszego życia. Obecnie jednym z najciekawszych obszarów jego „ekspansji” wydaje się administracja.

więcej

Parlament Europejski zatwierdził nowy budżet na lata 2009-13, w którym uwzględnił 55 milionów euro na unijny program „Bezpieczny Internet”.

więcej

Każdy fan Gwiezdnych Wojen już dziś może nabyć multimedialnego robota – współczesną wersję słynnego R2D2.

więcej

Rybnicka Elektroniczna Karta Miejska, to unikalny w skali kraju i zarazem bardzo nowatorski projekt powstały przy wykorzystaniu dofinansowania z Unii Europejskiej, dzięki któremu można płacić za szereg usług w mieście, np. za przejazdy autobusami.

więcej

W poniedziałek, 20 października br. w Urzędzie Miasta Rybnika podpisane zostanie porozumienie pomiędzy miastem, policją, strażą pożarną i wojewódzkim szpitalem specjalistycznym, w sprawie współpracy przy projekcie "Rozwój Rybnickiego Systemu Informacji Przestrzennej".

więcej

ZUS przygotował kalkulator emerytalny, dzięki któremu można obliczyć przyszłą emeryturę.

więcej

14.10.2008

W związku z rosnącym wśród klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zainteresowaniem systemem Elektronicznego Urzędu Podawczego (EUP), udostępnionym w maju 2007 r., sukcesywnie rozszerzana jest jego funkcjonalność.

więcej

Strona 1 z 3 >>>

Wszelkie prawa zastrzeżone | Polityka prywatności
Projekt: 2BITS